Profolan

Wypadanie włosów to proces, który dotyka większość mężczyzn, którzy ukończyli trzydziesty rok życia. W zależności od stopnia wrażliwości na dihydrotestosteron, proces ten może pojawić się nawet i dużo wcześniej. Na utratę włosów narażone są także panie. Przeglądając tabletki przeciw wypadaniu włosów ranking, jednym z najskuteczniejszych wydaje się Profolan.

Profolan Działanie

Profolan to skuteczne tabletki na wypadanie włosów dla mężczyzn. Ich działanie przyczynia się do blokowania procesu utraty włosów, a także stymulowania procesu ich odrostu. Są w pełni bezpieczne i nie wykazują skutków ubocznych. Specjaliści potwierdzają wysoką skuteczność terapii tym preparatem. Badania wykazują, że okazuje się on działać u dziewięciu, na dziesięć testowanych pacjentów.

Profolan Skład

Najważniejszym składnikiem preparatu jest tauryna, która w znaczny sposób wpływa na żywotność włosów i wspiera działanie aktywnych substancji, jaką w Profolanie jest Grow3. Jest to kompleks naturalnych składników, które wykazują skuteczność w hamowaniu łysienia androgennego, blokują miniaturyzację mieszka włosowego, wzmacniają jego strukturę i pozwalają zachować naturalną barwę i blask włosa. Na kompleks Grow3 składa się mieszanina: skrzypu polnego z L-cysteiną, ekstraktem z pokrzywy oraz kluczowymi w procesie porostu włosów witaminami takimi, jak: tiamina, witamina E oraz B6, a także minerałami: cynkiem i miedzią. Dzięki temu, preparat wzmacnia włos, regeneruje jego strukturę i chroni przed szkodliwym działaniem dihydrotestosteronu.