GH Balance

Ten produkt zawiera również suplement diety o nazwie Tribulus Terristris, związek roślinny, który stymuluje produkcję testosteronu. Testosteron przyczynia się również do rozwoju masy mięśniowej. Trzecim składnikiem jest kofeina.

Wszystkie te substancje mają pozytywny wpływ na organizm i zostały certyfikowane.

Bilans GH jest dostępny w postaci kapsułek 24 g w plastikowych pudełkach. Jest to mieszanka hormonu wzrostu i hormonu stymulującego. Jego głównym składnikiem jest GH – Factor 7 (sublicencjonowany składnik), który odpowiada za wzrost kości i mięśni u ludzi.

GH Balance skuteczność

GH Balance to skuteczny produkt na przyrost masy mięśniowej. Efekty widoczne są już po miesiącu stosowania. Ponieważ jest suplementem diety, jego rolą jest wzmocnienie mechanizmu budowy mięśni.

Zawarty w pigułce naturalny hormon wzrostu wspomaga rozmnażanie tkanki mięśniowej. Ponieważ pozostałe składniki stymulują produkcję testosteronu, GH Balance nieuchronnie zwiększa męskie libido.

We wszystkich przypadkach ten produkt ma na celu szybkie spalanie tłuszczu poprzez przekształcenie go w energię. Spożywanie go przed treningiem optymalizuje Twoją moc, pozwalając na wykonanie intensywnego i długotrwałego treningu.

Sposób działania GH Balance

Większość osób, które stosowały tę pigułkę, zgłasza nienaganne wyniki po codziennym przyjmowaniu przez długi czas.

GH lub hormon wzrostu
Jak sama nazwa wskazuje, GH Balance zawiera tak zwany hormon wzrostu, a konkretnie GH Factor 7. Jest to hormon naturalnie obecny w ludzkim organizmie, który uczestniczy we wzroście, zwłaszcza w dzieciństwie.

Od 23 roku życia jego tempo spada stopniowo. W tym czasie kalorie łatwo przekształcają się w tłuszcz.

Dostarczając GH, czyli hormon wzrostu, organizm ludzki będzie w stanie wyprodukować więcej mięśni. Rzeczywiście, mięśnie wyposażone są w receptory GH. W obecności GH rozmnaża się tkanka mięśniowa. Nazywa się to przerostem mięśni.

Trebulus Teristris
Trebulus Teristris promuje wydzielanie testosteronu. To także hormon odpowiedzialny za rozwój mięśni u mężczyzn. Należy pamiętać, że występuje również u kobiet, ale w dawce 20 razy mniejszej.

Testosteron występuje naturalnie u mężczyzn, a jego poziom spada stopniowo od 30 roku życia. Przy braku tego hormonu organizm ma trudności z syntezą białek korzystnych dla masy mięśniowej.

Poprzez zwiększenie poziomu testosteronu następuje wzrost wydolności fizycznej, któremu towarzyszy rozwój mięśni. Należy zauważyć, że hormon ten sprzyja hipertrofii mięśniowej, czyli zagęszcza włókna mięśniowe.

Kofeina
Kofeina to potężna cząsteczka, która promuje sprawność fizyczną. Pobudza centralny układ nerwowy oraz mięśnie.

Składnik ten zmniejsza zmęczenie poprzez promowanie produkcji adrenaliny oraz blokowanie produkcji adenozyny. Oprócz tego promuje wykorzystanie tłuszczu jako źródła energii, a następnie wpływa na niego w budowie tkanki mięśniowej.