Randki Mięśnie skupiają się podczas budowania dużego bicepsa

Biceps to mały mięsień w przedniej części ramienia. Biceps składa się z krótkiej głowy z długą głową, która wraz z tricepsem, ramieniem do ćwiczeń i mięśniami klatki piersiowej działa jak pojedyncza grupa mięśni. Biceps jest również przymocowany do kości barku przez włóknistą tkankę łączną zwaną ścięgnami. Jest dla ciebie ćwiczenie, jeśli chcesz zbudować biceps. Ten artykuł pokaże Ci ćwiczenia na biceps, które pomogą Ci szybko zbudować mięśnie.

Loki ze sztangą na stojąco: Loki ze sztangą na stojąco są również znane jako loki z płaskimi hantlami i są wykonywane w pozycji supinacji. Aby wykonać ćwiczenie, klaszczesz w dłonie, aby policzyć jeden, a następnie opuszczasz ciężarki na boki powolnym, kontrolowanym ruchem. Gdy ciężar przesuwa się w dół, upewnij się, że podnosisz biceps, aby utworzyć prostą linię między łokciem a ramieniem. Powoli wróć do pozycji wyjściowej. Upewnij się, że podczas wstawania trzymasz łokcie w jednej linii z ramionami.

Odrzucone wyciskanie sztangi: Możesz wyciskać sztangę leżąc na plecach z płaskimi stopami. Następnie musisz unieść kończynę górną tak, aby klatka piersiowa znajdowała się powyżej kostek, a górne nogi były równoległe do podłogi. Musisz wykonywać ruch w powolny, kontrolowany sposób. Powoli wróć do pozycji wyjściowej.

Pompki ze spadkiem: To ćwiczenie działa na mięśnie naramienne i bicepsy w pozycji supinacji. Aby wykonać ruch, musisz unieść kończynę górną prosto z obydwoma rękami wyprostowanymi nad głową. Następnie powoli opuść ciężarki na boki. Ten ruch powinien być wykonywany w sposób kontrolowany. Zawsze ćwicz bicepsy i mięśnie naramienne ruchem kontrolowanym.

Long Head Press: Long Head Press to kolejne skuteczne ćwiczenie wzmacniające biceps. W tym ćwiczeniu musisz podnieść ręce prosto nad głowę i zablokować ręce po bokach. Kiedy ramiona są wyciągnięte, musisz obrócić ciało na boki. Kiedy to zrobisz, Twój biceps, triceps i przedramiona dostaną bardzo potrzebny trening. Rób małe zestawy, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Znak Popeye: Znak Popeye wymaga od osoby podniesienia ramion przed ciałem i obrócenia ramion w kierunku szyi. Kiedy ramiona są całkowicie wyprostowane, łokcie powinny być skierowane na zewnątrz. Ćwiczenie to należy wykonywać ze sztangą, ale bez nóg. Robiąc to, upewnij się, że nie wykonujesz żadnych powtórzeń, dopóki ramiona nie osiągną szczytu. Utrzymaj pozycję przez kilka sekund, a następnie zrelaksuj się.

Wyciskanie na ławce to kolejne świetne ćwiczenia na biceps ramienny, które wzmacniają przedni przedział bicepsów. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które przeszły operację barku. To ćwiczenie pomaga włóknom mięśniowym powiększać się i przechodzić automatyczną hipertrofię. Upewnij się, że podczas każdego zestawu używasz mniejszej ilości ciężaru niż zwykle.

Rozerwania w mięśniu dwugłowym powstają w wyniku przeciążenia bolących ścięgien lub w wyniku bezpośredniego urazu (np. uderzenia w części). W takich przypadkach na kontuzję przykładane jest bezpośrednie napięcie, a ścięgna są rozrywane przez silną siłę naciągu. W tej sytuacji dochodzi do zerwania dwóch ścięgien i uszkodzenia włókien mięśniowych. Jeśli nie zwrócisz uwagi na te znaki, możesz łatwo zranić się podczas wykonywania tego ćwiczenia.

Kolejnym ćwiczeniem bicepsa brachii, które pomaga w poprawie masy mięśniowej, jest mucha. Wykonuje się to poprzez podniesienie ramienia do góry, a następnie powolne opuszczanie go. Należy to powtórzyć co najmniej trzy razy przed wstrzymaniem na trzy sekundy. Możesz zwiększyć wagę, używając ciężkiej piłki lekarskiej lub czegokolwiek innego, aby zwiększyć poziom odporności. Powinieneś to zrobić obiema rękami, aby wzmocnić mięśnie ramion.

Istnieje również kilka ćwiczeń, które mogą pomóc Ci rozwinąć mięśnie bicepsa ramiennego bez dotykania jakichkolwiek ciężarów lub maszyn. Jednym z prostych ćwiczeń, które mogą pomóc Ci zwiększyć rozmiar mięśni, jest pompka. Po prostu unieś ręce prosto do góry, aż dotkną twoich ramion. Następnie opuść je powoli, aż twoje ramiona zostaną ponownie całkowicie wyprostowane. W ten sposób możesz poprawić siłę swoich ramion, zwiększając ciężar obciążonego przedmiotu lub zmieniając kierunek ruchu.

Ostatnie ćwiczenie, które możesz wykonać, aby rozwinąć i zbudować biceps, nazywa się odwrotnym rzędem. Odbywa się to, biorąc sztangę i kładąc ją płasko na plecach, a następnie podnieś ją tak, aby leżała na klatce piersiowej. Połóż dłonie tuż pod drążkiem, tak aby palce utworzyły „X”. Następnie podnieś jedną rękę przed siebie, drugą rękę trzymaj prosto pod sztangą. Będzie to celować w przednie mięśnie naramienne (bicepsy) i przednią torebkę barkową (kość ramienną). Możesz przejść do większej liczby powtórzeń, powoli obniżając poprzeczkę i utrzymując równowagę ciała.
Więcej o tekście źródłowymWskaż tekst źródłowy, by wyświetlić dodatkowe informacje o tłumaczeniu
Prześlij opinię
Panele boczne