Kąpielówki Speedo – najbardziej profesjonalne na rynku

Marka Speedo to czołowy lider na rynku akcesoriów do pływania. Kąpielówki Speedo to bogactwo fasonów, kolorów i wzorów, przede wszystkim zaś- to spełnienie wszystkich wymagań stawianych profesjonalnym kąpielówkom. To doskonałe jakościowo, wytrzymałe materiały i krój gwarantujący swobodę ruchów.

Klasyczne slipy kąpielowe

Kąpielówki Speedo o kroju slipów to doskonały wybór na basen- mają małe rozmiary i szybko schną. Wyposażone są w gumkę trzymającą kąpielówki w pasie. Poszczególne modele różnią się szerokością kroju w biodrze. Najpopularniejsze slipy marki Speedo to Endurance + Brief Speedo, Superiority Brief Seedo, Fluid Fuse Brief Speedo i Alexandro Brief Speedo. Do niedawna slipy miały na plaży czy basenie niemalże monopol, obecnie na popularności zyskują bardziej zabudowane modele.

Spodenki kąpielowe lub kąpielówki spodenkowe

Do tej grupy kąpielówek Speedo zaliczamy modele o długości do połowy uda, odpowiednie zarówno na basen, jak i plażę. Zazwyczaj poza gumką w pasie posiadają też sznurek- dzięki temu zyskują na uniwersalności, dopasowując się bezbłędnie do obwodu pasa;  na pewno nie zsuną się podczas skoków do wody. W ofercie Speedo jest wiele modeli o takim kroju, m. in. Valmilton Aquashort Speedo, Endurance + PowerDive Panel Aquashort Speedo lub LiquidTurbo Alover Panel Aquashort Speedo.

Spodenki kąpielowe do kolan

Mają taką samą charakterystykę jak wspomniane spodenki kąpielowe, są jednak dłuższe- sięgają do kolan. Są doskonałe do pływania, gdyż zapewniają opływowość większej niż w pozostałych modelach powierzchni ciała. W ofercie Speedo znajdziemy dłuższe kąpielówki Speedo: Monogram Jammer Speedo czy Endurance + Jammer Speedo.

Kąpielówki Speedo – dla zawodowców i amatorów

Co wyróżnia kąpielówki Speedo na te innych produktów tego typu? Elastyczny materiał, rozciągający się we wszystkich kierunkach, gwarantuje pełną swobodę ruchu. Tkanina jest wytrzymała, nie odkształca się, ponadto jest szybkoschnąca i w 100% odporna na działanie chloru- nie blaknie podczas użytkowania. W niektórych modelach zastosowano innowacyjne rozwiązanie-  panele kompresyjne stabilizujące mięśnie i tzw. szwy stabilności, które podtrzymują mięśnie w celu lepszego pozycjonowania ciała podczas pływania. Poza wymienionymi zaletami, kąpielówki Speedo charakteryzują się szeroką gamą kolorystyczną, ciekawymi grafikami i niezwykle starannym wykonaniem. Nie bez znaczenia jest także zróżnicowana oferta rozmiarów, w tym dziecięcych. Potrzebujesz kąpielówek na plażę lub basen? Skorzystaj z doświadczenia światowej klasy producenta kąpielówek dla najlepszych zawodników pływackich świata, i ciesz się komfortem i profesjonalnym wsparciem podczas treningu czy rekreacji w wodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *